طراحی وبسایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی از اقداماتی است که هر مدیر بادرک و فرهیخته‌ای برای کسب و کارش در نظر می‌گیرد. اینترنت می‌تواند مرزها را از بین ببرد. این سر ایران را به آن سرش وصل کند، شما را بی‌واسطه به مرزهای خارج از کشور ببرد و خلاصه مانند چوب جادویی باشد که با یک حرکت، ارتباطات را بین طرفین مقدور می‌کند.

خب! این اگر ایدئال نیست، پس چیست؟ این روزها قالب‌ها و امکانات زیادی برای راه‌اندازی سایت وجود دارد. البته راه‌اندازی سایت کاری نیست که بتوانید بدون تخصص آن را فوت آب شوید. پس به کمک نیاز دارید. اول برایتان می‌گوییم که چرا باید طراحی وبسایت شرکتی را در برنامه‌هایتان بگذارید و بعد هم به سراغ جزئیات کار می‌رویم. قبول؟

سایت اعتبار کسب و کارتان خواهد شد

طراحی سایت می‌تواند اعتبار کسب و کارتان باشد. البته هر سایتی نه. طراحی سایت می‌تواند نشان دهد که کسب و کارتان چند مرده حلاج است و چه کارهایی ارائه می‌دهد. این فقط پوسته بیرونی کار است. به کمک وبسایت‌تان است که می‌توانید برندتان را معرفی کنید، وجهه و تصویرش را به همه نشان بدهید. با طرح‌ها، فونت‌ها، رنگ‌ها و البته محتوا به مخاطبتان نشان بدهید که در چه حال و هوایی به سر می‌برید و خودتان را به نمایش بگذارید.

پس اگر وب‌سایتی دارید و آن‌طور که باید و شاید نتیجه نمی‌گیرد و مناسب نیست هم باید به فکر بازطراحی آن باشید. طراحی سایت حرفه ای می‌تواند به شما کمک کند که از امکاناتی مناسب بهره‌مند شوید. پرداخت هزینه طراحی سایت و برنامه‌ریزی کردن برای‌ آن شاید کمی برایتان در ابتدا سخت باشد اما باور کنید که نتیجه‌ای مثبت به همراه خواهد داشت. البته نگران نشوید. منظورمان این نیست که طراحی سایت یا بازطراحی آن هزینه‌بر است. در بسیاری از موارد می‌توانید با طراحی سایت ارزان هم امورات خود را در دنیای مجازی به بهترین شکل ممکن سپری کنید.

بسته به اینکه چه کسب و کاری دارید و در نظر دارید که بازاریابی و فروش، تبلیغات و هر بخش دیگری از کارتان را چطور در دنیای مجازی ترتیب بدهید، نیاز به این خواهید داشت که سایتی با مختصات مخصوص کار خودتان داشته باشید. بنا به اینکه در کجای چرخه کسب و کارتان هستید و چه نیازهایی دارید باید به سراغ خدمات طراحی سایت بروید و گزینه مناسب را انتخاب کنید.

اهمیت بازطراحی سایت چیست

شاید باورتان نشود اما اهمیت بازطراحی سایت گاهی از طراحی سایت هم بیشتر می‌شود. چون شما دارای ظرفیت‌هایی هستید که به راحتی و به کمک کاربلدها در عرض مدت کوتاهی می‌تواند رشد کند و بالا بیاید. شما که قبلا وقت گذاشته‌اید و مبلغی هم هزینه کرده‌اید، حیف نیست حالا آن را رها کنید و به سراغش نروید؟ سایت خوب می‌تواند معرف برندتان باشد و نقش مهمی در برندسازی برایتان ایفا کند. رنگ و فونت و حس‌ و حالی که در سایت می‌توانید ایجاد کنید، یک‌تنه شما را در ذهن مخاطب جا می‌اندازد و به شما کمک می‌کند تا موفق شوید. منظورمان این است که امکانات سایت‌ها برای برندسازی خیلی زیاد است. پس نباید آنها را دست‌کم گرفت. اگر ادعا می‌کنید که فردی امروزی هستید باید کسب و کارتان هم متناسب با زمانه پیش ببرید. اگر هم که از امروزی بودن گریزان هستید که با عرض معذرت باید دیر یا زود انتظار داشته باشید که از صفحه کسب و کارهای این دنیا محو شوید. اصولا مقابله کردن با هر چیزی نشانه ضعف در درک و پذیرش چیزهای تازه است. پس در دنیای مجازی را به سمت خودتان باز کنید و از آن بهره ببرید. باور کنید که ضرر نخواهید کرد.

طراحی سایت وردپرس و قالب‌های مختلف به شما کمک می‌کند تا به سادگی به مخاطبان و مشتریان خود در هر نقطه‌ای ارتباط بگیرید. محدودیت‌های مکانی و زمانی را کنار بگذارید و در هر ساعت از شبانه‌روز و در هر نقطه از کره خاکی در خدمت مشتری باشید. اگر فروش‌تان را هم از طریق وبسایت‌های فروشگاهی پیش ببرید که دیگر نور علی نور خواهد بود و موفقیت خیلی زود مثل یک پرنده خوش‌یمن و زیبا روی شانه‌هایتان خواهد نشست.

برای استفاده از خدمات طراحی سایت می‌توانید روی کار تیم آذرخش حساب کنید. این تیم در زمینه طراحی سایت حرفه ای یا طراحی سایت ارزان و… تجربه و تسلط کافی دارد. اگر می‌خواهید دستی به سر و روی وضعیت وبسایت‌تان بکشید، حتما به فکر آذرخش باشید چون کمک‌تان می‌کند و نمی‌گذارد که آب در دلتان تکان بخورد.

نمونه کارهای شرکتی