درباره‌ی آذرخش

شتابدهنده توسعه آذرخش جرجان به همت تیمی 3 نفره که پیش از این سابقه فعالیت چندین ساله در اکوسیستم نوآوری ایران را داشته و برپایه تجربیات پیشین اقدام به شکل دهی هسته اولیه شتابدهنده نمودند.

در محوریت این تیم آقای مسعود رضایی نردین قراردارد که سابقه حضور در فضای وب ایران از سال 87 بصورت حرفه ای با راه اندازی و مدیریت  بیش از 8 وب سایت بصورت شخصی، طراحی سفارشی 4 سایت برای سازمان ها و شرکت های مختلف را داشته است. که در آنها در زمینه طراحی و سئو و بازاریابی و تبلیغات ودرآمدزایی آنها در حوزه IT  فعالیت داشته است.
همچنین 4 سال سابقه حضور در بازاریابی و شبکه سازی تیمی در زمینه خرید و فروش محصولات را داشته است.
از سال 1392 وارد حوزه استارتاپی استان گلستان شده و در این سال ها عضو تیم 3 استارتاپ موفق شده در رویداد های استارتاپ استان گلستان شده است.
همچنین به عنوان منتور با استارتاپ هایی که در استان در حال فعالیت هستند همکاری مینماید.
از آذر ماه سال 1399 بعنوان مدیرعامل شرکت شتابدهنده توسعه آذرخش جرجان بعنوان منتور و مدیر محصول در حال فعالیت می باشد.

از دیگر ارکان اصلی این شرکت آقای فرزاد حاتمی میباشد که با گذراندن  دوره مالی فناوران و هلو تجربه مالی اجرای بیمه کوثر سابقه فروش سنتی و اجرا و راه اندازی سیستم مالی برای کسب و کار های سنتی و در حال حاضر مدیر مالی و بازاریابی استارت اپ ارتسین مدیریت امور اداری و مالی شتابدهنده را بر عهده دارد.
همچنین آقای حمیدرضا قره جلو در سمت مدیر مارکتینگ از جمله فعالان اکوسیستم در شرق استان گلستان شناخته می شوند و طی دو سال گذشته همکاری نزدیکی با مرکز رشد واحد های فناور شرق استان گلستان داشته اند.